rolety

Jeśli jesteście Państwo znudzeni żaluzjami lub po prostu marzą Wam się rolety, które będą stanowiły zarówno ładną ozdobę wnętrza oraz funkcjonalne uzupełnienie okien, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rolet, które mamy Państwu przyjemność przedstawić.

System roletkowy MINI

System MINI przeznaczony jest do rolet wolnowiszących, montowanych bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych. Posiada dwa rodzaje mechanizmów hamujących: t – 4,2 i t – 6 dostosowanych do rury ø 17 mm. To niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny system wzbogacony wieloma sposobami bezinwazyjnego montażu.

Kompatybilność z systemem MG II daje możliwości wykonania rolet do 400 cm.

Maksymalna szerokość: 150 cm
Maksymalna wysokość: 250 cm
Kolory: biały, brąz, dąb

System roletkowy MG II

System MG II przeznaczony jest do rolet wolnowiszących na rurze ø 24 lub ø 28 mm, montowanych do ściany lub sufitu. Zastosowano w nim nowy mechanizm o dużej sile hamowania, napędzany łańcuszkiem t – 6. Posiada uchwyty metalowe „niski – wysoki” lakierowane oraz uchwyt tworzywowy, które dają możliwość montażu we wszystkich płaszczyznach z regulacja poziomą i pionową. Przy użyciu tulejki redukcyjnej 24/28 mechanizm można stosować do rury ø 28. System MG II jest kompatybilny
z systemem MINI.
Maksymalna szerokość: 180 cm, rura ø 28 x 1,5 – 300 cm
Maksymalna wysokość: 300 cm
Kolory: biały, brązowy

System Uni Besta II MIKRO

Roletki w kasetach dzielimy na przyszybowe i naramowe. System UNI BESTA kryje w sobie IDEĘ UNIFIKACJI. Daje to możliwość tworzenia różnych typów i opcji przy użyciu zawsze tych samych podstawowych elementów, tj: pakietu montażowego, profilu osłonowego i rury ø 17.

Dodając odpowiedni profil przystawkowy i wkładkę dystansową zbudujemy każdy potrzebny typ lub opcję roletki. Program UNI BESTA umożliwia bezinwazyjny montaż. Profile systemu UNI BESTA dostępne są w wersji aluminiowej i tworzywowej. Szczególnej atrakcyjności systemowi UNI BESTA przynosi dostępność w bogatej gamie oklein drewnopodobnych.

System kasetowy LUIZA

LUIZA to system roletkowy w kasecie, o dużych gabarytach, mocowany do ściany lub sufitu, przesłaniający światło całego otworu okiennego lub drzwiowego.

Posiada trzy możliwości napędzania: łańcuszek, sprężyna lub napęd elektryczny. Przy użyciu prowadnic i odpowiednich tkanin daje możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń.

LUIZA napędzana elektrycznie umożliwia przesłanianie okien umieszczonych wysoko lub trudno dostępnych. Umożliwia tworzenie wszelkiego typu ekranów.

Rolety wewnętrzne poziome

Previous slide
Next slide