Moskitiery plisowane Warszawa

Żeby dobrze zabezpieczyć się przed komarami oraz innymi owadami, które mogą zakłócać nasz spokój zwłaszcza w sezonie letnim, warto zamontować moskitiery plisowane (Warszawa). Świetnie sprawdzają się one w domach położonych blisko lasów, jezior oraz terenów zielonych, gdzie każdego roku już wiosną pojawia się mnóstwo różnego rodzaju insektów.

Moskitiery plisowane - Warszawa

Moskitiera plisowana to praktyczna siatka, która składa się w harmonijkę. Osadzona jest na ramie wykonanej z aluminium, dzięki czemu w dowolnym momencie możemy ją zsuwać oraz rozsuwać. Siatka posiadająca strukturę bardzo małych oczek, skutecznie blokuje dostęp owadów do pomieszczenia, ale zatrzymuje także zanieczyszczenia przedostające się z zewnątrz. Moskitiera jest odpowiednio napięta, co chroni ją przed wypadnięciem, np. poprzez działanie bardzo silnego wiatru. Nie przeszkadza również w takich czynnościach jak mycie okien czy wietrzenie pomieszczenia.

Gdzie najlepiej sprawdza się moskitiera plisowana?

Moskitiery plisowane (Warszawa) najlepiej zamontować przy dużych przeszklonych powierzchniach, takich jak drzwi balkonowe, altany i ogrody zimowe. Zastosowana została w nich specjalna składana klamka, która umożliwia bezproblemowe użytkowanie moskitiery nawet w drzwiach uchylno-przesuwnych. Plisowana moskitiera, niezależnie od swoich gabarytów, zawsze gwarantuje stabilną pracę oraz szczelność. Może występować w systemie jedno lub dwuskrzydłowym. Brak widocznych mechanizmów oraz niskoprogowa konstrukcja stanowią idealne rozwiązanie w mieszkaniach, w których znajdują się dzieci. Niski próg zapobiega także gromadzeniu się nieczystości.

Czy moskitiery można zamontować z roletami zewnętrzmymi?

Moskitiery plisowane – Warszawa mogą być zamontowane wraz z roletami zewnętrznymi. Cały pakiet można w dowolnym momencie zdjąć i zabezpieczyć, by był gotowy na następny sezon. Jeśli chodzi o konserwację moskitier, to nie ma z tym żadnych problemów. Zazwyczaj wystarczy tylko wilgotna ściereczka i lekki detergent, aby usunąć wszelkie kurze i zabrudzenia.

W jaki sposób dopasować moskitiery do koloru okien?

Kiedyś na warszawskim rynku dostępne były tylko moskitiery w jednym kolorze. Obecnie jednak nasza firma oferuje modele w różnych odsłonach. W ten sposób bez problemu można je dopasować do każdego koloru profili okiennych w całym domu.
Chcesz zamontować moskitiery plisowane w Warszawie? To praktyczne osłony okienne, które warto posiadać w okresie wiosenno-letnim, aby skutecznie zabezpieczyć się przed komarami i innymi owadami. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rodzaju moskitiery, fasonu czy rozmiaru, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.