markizy

Informacje

W ofercie firmy Bud Max z Warszawy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz rodzajów markiz oraz pełną gamę kolorystyczną. Oferujemy produkty najlepszych producentów, cenionych i cieszących się uznaniem marek.
  • Tarasowe
  • Balkonowe
  • Nadokienne
  • Sklepowe
  • Sun Protecion Systems

Niezawodne markizy tarasowe i balkonowe Selt

W naszym asortymencie posiadamy wysokiej jakości markizy balkonowe i tarasowe marki Selt. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w produktach tej firmy, markizy Selt służą użytkownikom przez wiele lat, skutecznie chroniąc przed promieniami słonecznymi.
Previous slide
Next slide

Wzory markiz

Australia

Australia doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Prosta konstrukcja i solidne wykonanie to niewątpliwie największe atuty produktu. Znajduje częste zastosowanie w instalacjach komercyjnych.

Jamaica

Markizy typu „Jamaica” to połączenie elegancji i wytrzymałości. Konstrukcja produktu zapewnia długą trwałość przy intensywnym użytkowaniu, dlatego też jest idealnym rozwiązaniem dla dużych tarasów i komercyjnych instalacji.

Palladio 2040

Palladio to elegancka markiza z kasetą, doskonale sprawdzająca się na tarasach. Specjalna konstrukcja ramion sprawia, że są one podnoszone do góry a belka przednia domyka się szczelnie osłaniając zewnętrzną tkaninę.

Italia

Italia to markiza nadokienno-balkonowa. Znajduje zastosowanie głównie do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Konstrukcja zrobiona głównie z aluminium. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego może być stosowana tam, gdzie twardość podłoża nie pozwala na inny wybór.

Silver Plus

Silver Plus to markiza o lekkiej, wytrzymałej budowie, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i średniej wielkości balkonów. Łańcuch Fleyer’a zastosowany na przegubach zapewnia im dużą odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne.

Siedzibą firmy Bud Max jest Warszawa, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy Państwu bogaty asortyment markiz tarasowych i balkonowych.